Masz problem z transportem który musi być dostarczony na czas? Możemy Ci pomóc!

Firma transportowa Fida Sp. z o.o. – poznaj nas

Fida Sp. z o.o. to firma spedycyjno-transportowa, która rozwija swoją działalność na rynku europejskim od 2015 roku. Dwa lata zdobywania doświadczeń w tej dziedzinie pozwoliły nam osiągnąć standardy, dzięki którym świadczone usługi spedycyjne pozostają na bardzo wysokim poziomie. W tym okresie rozbudowaliśmy naszą flotę o kolejne, nowoczesne ciągniki siodłowe Euro 6, które spełniają najsurowsze wymagania krajów Unii Europejskiej oraz państw pozaunijnych. Systematycznie rozwijamy nasze umiejętności i zdobywamy nowe kwalifikacje, dzięki którym możemy jeździć jeszcze dalej o przewozić jeszcze bardziej wymagające ładunki. Firma transportowa Fida Sp. z o.o to zgrany, doświadczony i profesjonalny zespół. Dzięki temu codziennie działamy w oparciu o niezawodność, staranność oraz tak ważną w tej dziedzinie biznesu terminowość.

Spedycja drogowa krajowa i międzynarodowa

Profesjonalizm i systematycznie rozwijany zakres usług pozwala nam zaproponować Klientom przewóz towarów wszelkiego typu w kraju i za granicę. Kursujemy po terenie całej Europy, a naszą specjalnością jest międzynarodowy transport drogowy do Niemiec. Poza udostępnianiem naszej floty wraz z doświadczonymi kierowcami, zapewniamy także kompleksowe usługi spedycyjne. Obejmują one załatwienie wszelkich formalności, jakie są wymagane w transporcie międzynarodowym, a także ubezpieczenie ładunku, jego ochronę oraz czynności związane załadunkiem, wyładunkiem i magazynowaniem. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem, a wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w system nawigacji GPS. Dzięki tym rozwiązaniom doskonale wiemy, gdzie znajduje się każdy nasz ciągnik oraz możemy efektywnie planować kursy.

Fundamentem realizowanego przez nas transportu krajowego oraz międzynarodowego są usługi w pełni dostosowane do oczekiwań naszych klientów, a ubezpieczenie każdego ładunku jest tylko potwierdzeniem profesjonalnej realizacji naszej codziennej pracy.

Andrzej SieniućSpedytor
Katarzyna DetmerAdministracja, płatności
Błażej StanickiSpedytor
Magdalena ŻakKsięgowość
Anna GajewskaAsystent spedytora